סדנת שאמניק סול דאנס

השמאניק סול טראנס היא סדנה המזמינה למרחב של תנועה, חקירה ושחרור באמצעות כיסוי עיניים לצד מוזיקה שבטית, טראנס דאנס והילינג.

רב החיים אנחנו נוטים לתכנן ולחשב את הצעד הבא, וכך גם כשאנחנו רוקדים.

בסדנה אנחנו יוצרים מרחב שבו אפשר לרגע להרפות מהצורך לתכנן, משחררים שליטה ונותנים לגוף לזוז מתוך התנועה המתעוררת במהלך המסע.

סקרנות היא שם המשחק!

הטראנס דאנס הקצבי והתנועה הדינמית מאפשרים לנו התמסרות לתנועה האנרגטית בתוכנו ומחוץ לנו.

הבנדנה וכיסוי העיניים מאפשרים לנו "לכבות" את האור החיצוני כדי שנוכל לצלול אל תוך מרחב פנימי, להתמסר אל חוסר ודאות ואי הידיעה, ולגלות את האור שבתוכנו.

העבודה השמאנית מאפשרת לנו מפגש עם אלמנטים של ריפוי, העצמה ויצירת מציאות.

כשאנחנו רוקדים אנחנו מניעים את האנרגיה, ומתוך התנועה פוגשים תכנים שעולים, לומדים כיצד לעבוד אתם ואף להתמיר רגשות כמו פחד, חוסר וודאות וכעס~ לרגשות של שחרור, בטחון ושמחה.

סדנת ריקוד שאמני

הסדנה מסייעת בשחרור לחצים, הפגת מתחים ותחושת תקיעות, ומשפרת את החיבור לעצמנו, לעולם הרגש שלנו ולביטוי העצמי והאותנטי שלנו: גוף – נפש – תודעה ורוח.

זו סדנה שהיא טקס ושער לטרנספורמציה ורפואה, שבאמצעותה נוכל להשתחרר ולרקוד גם את הקשיים וגם את הדברים הטובים שאנחנו פוגשים בחיינו, ולפנות מקום לחדש.

אז אם אתם מרגישים קריאה פנימית להתחבר לטבע שלכם, דרך טראנס, דרך מוזיקה, לפגוש את חלקי הצל והאור בתוככם ופשוט להשתחרר קצת, מזמינים אתכם באהבה ליצור איתנו קשר להרשמה ופרטים לסדנה הבאה שלנו!

*מתאימה גם לקבוצות אשר רוצות ליצור גיבוש לצוות וחוויה משמעותית מסוג אחר.

טראנס דאנס

מתי בפעם האחרונה רקדת כאילו אף אחד לא מסתכל?

קצת עלינו

אנחנו גיא ולי, מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית בגישה טרנספרסונלית, מתמחים בטיפול במשברים רוחניים ושיטות טיפול ממסורות רוחניות ושבטיות.

מטפלים בקליניקות פרטיות, מנחי קבוצות תנועה, מדיטציה ודמיון מודרך וחלק מסגל ההוראה במכללת רידמן במסלול להכשרת מטפלים בפסיכותרפיה טרנספרסונלית.

לפרטים נוספים, תיאום והרשמה:

לי – 050-8252593    
גיא – 052-4773703

מתוך סדנאת טראנס דאנס
סדנאת ריפוי בתנועה

למידע נוסף והרשמה צרו קשר
או השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.